Statistici
Liceul Academiei de Științe a Moldovei (Chișinău)
Director: Dl Iurie Cristea
Liceul Teoretic "Spiru Haret" (Chișinău)
Director: Dl Victor Ambroci
Liceul Teoretic "Dimitrie Cantemir" (Bălți)
Director: Dna Angela Mîrzac
Șef de studii: Dna Oxana Gherman
Liceul Teoretic "George Coșbuc" (Bălți)
Director: Dna Rodica Grimailo
Șef de studii: Dl Emil Calistru
Liceul Teoretic "G.A. Gaidarji" (Comrat)
Director: Dna L.S. Dimova
Liceul de Creativitate și Inventică "PROMETEU-Prim" (Chișinău)
Director: Dl Aurelian Silvestru
Vice-Director: Dna Larisa Silvestru
Liceul Teoretic "Mihai Viteazu" (Chișinău)
Director: Dna Nelli Berezovschi
Liceul "Columna" (Chișinău)
AO "Promovarea prin Inteligență"
Dl Valeriu Baltag, doctor în științe matematice, conferenţiar cercetător
Dl Ion Eftodi, profesor de matematică, gradul didactic I
1. Liceul de Creativitate și Inventică "PROMETEU-Prim" (Chișinău)
2. Liceul Teoretic "Ion Creangă" (Chișinău)
3. Liceul Teoretic "Spiru Haret" (Chișinău)
4. Liceul Teoretic "Mircea Eliade" (Chișinău)
5. Liceul Academiei de Știinte a Moldovei (Chișinău)
6. Liceul Teoretic "Gaudeamus" (Chișinău)
7. Liceul Teoretic "Constantin Stere" (Soroca)
8. Liceul Teoretic "Dmitrie Cantemir" (Bălți)
9. Liceul Teoretic "Orizont" (Chișinău)
10. Liceul Teoretic "Nicolae Milescu-Spătaru" (Chișinău)
11. Liceul Teoretic "Dmitrie Cantemir" (Edineț)
12. Liceul Teoretic "Mihail Berezovschi" (Chișinău)
13. Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" (Bălți)
14. Liceul Teoretic "Boris Cazacu" (Nisporeni)
15. Liceul Teoretic "Gheorghe Asachi" (Chișinău)
16. Liceul Teoretic "George Coșbuc" (Bălți)
17. Liceul Teoretic "Luca Caragiale" (Orhei)
18. Liceul Teoretic "Ștefan cel Mare" (Bălți)
19. Liceul Teoretic "M. P. Guboglo" (Ceadâr-Lunga)
20. Liceul Teoretic "Petre Ștefănucă" (Ialoveni)
21. Liceul Teoretic "Elimul Nou" (Chișinău)
22. Liceul Teoretic "Orizont" (Ceadâr-Lunga)
23. Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" (Cahul)
24. Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" (Cantemir)
25. Liceul Teoretic "S. Demirel" (Congaz)
1. Liceul Academiei de Știinte a Moldovei (Chișinău)
2. Liceul Teoretic "Mircea Eliade" (Chișinău)
3. Liceul Teoretic "Orizont" (Chișinău)
4. Liceul de Creativitate și Inventică "PROMETEU-Prim" (Chișinău)
5. Liceul Teoretic "Constantin Stere" (Soroca)
6. Liceul Teoretic "Spiru Haret" (Chișinău)
7. Liceul Teoretic "Petre Ștefănucă" (Ialoveni)
8. Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" (Bălți)
9. Liceul Teoretic "Ion Creangă" (Chișinău)
10. Liceul Teoretic "Gheorghe Asachi" (Chișinău)